קידום אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) כבר מזמן הפך לאפיק האפקטיבי והרווחי ביותר בקרב חברות וארגונים, מדי יום מיליוני ישראלים מחפשים בגוגל אחר מוצרים או שירותים במטרה למצוא תשובה לצורך שלהם. חברתנו הינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בקידום אתרים אורגני בגוגל ומספקת תוצאות מדהימות בקידום אתרי לקוחותינו כבר מעל 13 שנים.

אז ​אחרי שנים של מחקר ולימוד של מנועי החיפוש של גוגל , אפשר להגיד שלמדנו את האלגוריתם בצורה הכי עמוקה שאפשר. בזכות התאמת האתר באופן הנכון ביותר למנועי החיפוש אנו מצליחים לייצור אופטימיזציה חכמה המאפשרת לנו ובעיקר ללקוחות שלנו להוביל ולהופיע בתוצאות הראשונות בביטוים התחרותיים ביותר.

קידום אורגני שווה משהו?
קידום אורגני שווה הרבה מאוד,  לפי משרד הכלכלה ב 2017 הפרסום בדיגטל הפך להיות מנוע הצמיחה המרכזי  לעסקים קטנים ובינוניים בישראל, הנתון המעניין בדוח מתייחס לפניות (לידים) אשר מקורן בתוצאות אורגניות, חשוב שתדעו! שליד שמקורו בקידום אורגני ממיר לעסקה ב36% יותר בהשוואה לקידום הממומן בגוגל. הסטטיסטיקות מלמדות שעם הזמן הגולשים הופכים חכמים יותר- הם מבינים את ההבדל בין עסקים אשר מקודמים בכסף לבין אתרים אשר הגיעו לתוצאות הראשונות בקידום אתרים.

הסוד הגדול של הקידום האורגני
את הסוד לאלגוריתם של גוגל בתחום הSEO (קידום אתרים), זה שקובע מי יופיע ראשון בתוצאות החיפוש, יש רק בידי מעטים. אז איך בכל זאת ניתן לעשות קידום אורגני בגוגל?  במהלך ה 10 שנים האחרונות עשינו קידום אורגני בגוגל ללמעלה מ 270 אתרים, בזכות הרבה ניסוי וטעייה, לילות בלי שינה וקריאת מדריכים של המנטורים המובילים בעולם, אנחנו מאמינים שהצוות שלנו הוא הדבר הכי קרוב (בישראל) להבנת האלגוריתם של גוגל. את מי שזה באמת מעניין- למעשה קיימים למעלה מ 200 פרמטרים שונים המשפיעים על הדירוג שגוגל נותן לאתר שלכם. גוגל משתנה כל הזמן ופעם בכמה חודשים הוא משנה את היחס בין המשקלים שהוא נותן לכל אחד מהמאתיים פרמטרים, כך הופך קידום אתרים לייצור דינאמי המצריך תחזוקה קבועה. החכמה האמיתית היא לבצע התאמה בין מבנה האתר ל”זחלן” של גוגל, כלומר לגרום לגוגל לאוהב את האתר שלכם. במידה והצלחתם גוגל יתגמל אתכם על כך והאתר שלכם יעלה מיד בדירוגי המיקומים- זאת למשל הסיבה שאנחנו לא מחייבים את הלקוחות שלנו ל”תקופת התחייבות”- אנחנו עובדים רק על בסיס הצלחה!


למה לבחור בנו לקידום אתרים אורגני?
יש לנו את הדרך להביא אתכם למקום הראשון. בשביל זה בדיוק אנחנו חיים, נושמים וגם ישנים בתוך המנוע החיפוש של גוגל. רוצים לדעת איך זה עובד? מלאו פרטים ואתם בדרך לגלות את שיטות הקידום האורגני המובילות בישראל (בהתחייבות)

מעוניינים? צרו קשר
אין לכם נגישות?
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
fusion-studio
מעוניינים למכור באינטרנט?
בניית אתר חנות זאת מומחיות שלנו. אנו מפתחים חנויות וירטואליות עם מערכת ניהול נוחה וידידודית, לצפיה באתרי חנות לחצו כאן, לפתיחת חנות וירטואלית אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן.