כתיבת תכנים לאתר

כתיבת תוכן איכותי, מא’ ועד ת’, היא משימה שחייבים לקחת בשיא הרצינות. משחק מילים הוא לא משחק ילדים וכולם כבר יודעים שתוכן הוא הפרמטר החשוב והקריטי ביותר להצלחה באינטרנט. אנחנו לא מתפשרים על האותיות הקטנות ומספקים רק תוכן איכותי, מקצועי, שיווקי, אינטליגנטי ומניע לפעולה. בהתאם כתיבת המאמרים שלנו נעשית בקפידה. כאן מאמינים שלעסק שלכם מגיע הטוב ביותר במלוא מובן המילה, תרתי משמע.

טקסט מצוין עבורנו הוא רק כזה שהגולשים מרגישים שהם חייבים להגיע אל הנקודה האחרונה. מתוך תפיסה זו אנחנו רואים כתיבה שיווקית ככזו שמעבירה את המסר הפשוט אך החשוב מכל – הגעתם למקום הנכון, כמה טוב שבאתם. תוכן בוטיק תלווה אתכם לאורך כל הדרך ואנו משרתים ארגונים, מפעלים, חברות, לקוחות פרטיים, חברות קידום אתרים, חברות בניית אתרים, פורטלים, משרדי יחסי ציבור, חנויות ווירטואליות ועוד.


*מאמרים לקידום ביטויים מסוימים במנועי החיפוש:

מטרתם של מאמרים לקידום היא אחת בלבד: קידום ביטוי מסוים בתוצאות החיפוש. מאממרים לקידו לא נכתבים על בסיס מחקר, אלא פשוט מגבירים את הצפיפות של הביטוי בטקסט הכללי שבאתר - ומניעים את הגולשים לפועלה (יצירת קשר, מילוי טופס, הזמנה אונליין וכו.)

*תוכן שיסביר בדיוק על השירות או על המוצר שלי:

תיאור של השירות או המוצר אותו ברצונך לספק ללקוחותיך בהקשר של תחום עיסוק מסויים - ללא כניסה לעומקם של דברים, כגון השוואה עם שירותים מקבילים, איסוף מידע מקצועי או נתונים על הנושא - אלא הסבר ממצה על השירות עצמו בלבד.

*תוכן שיווקי לכתבות המפורסמות בבלוג של האתר:

כתיבה שיווקית של כתבות לבלוג של האתר הראשי. מלבד זאת, תכנים שיווקיים מיועדים גם לעמוד בית ועמוד אודות של אתר, לכתבות ב-Outbrain או במגזינים שונים, עמודי נחיתה, מיילים שיווקיים (ניוזלטרים) ופלטפורמות נוספות. תכנים שיווקיים נכתבים על ידי קופירייטר, ולא על ידי כותב תוכן מן השורה. תוכן זה לא מתאים לפוסטים לרשתות חברתיות כגון פייסבוק (ר' כפתור ייעודי לתוכן לרשתות חברתיות מטה בעמוד זה).

*כתיבת תוכן שיווקי לעמוד אודות של האתר העסקי:

כתיבת תוכן שיווקי המיועד לעמוד האודות באתר הראשי של העסק. מטרת עמוד אודות היא להציג את העסק בפני קהל היעד - ולעורר בו אמון.

*כתיבת תוכן שיווקי לדף הבית הראשי של האתר:

כתיבת תוכן שיווקי המיועד לדף הבית באתר הראשי של העסק. מטרת דף הבית נקבעת לפי המבנה והעיצוב שלו.


 

מעוניינים? צרו קשר
אין לכם נגישות?
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
fusion-studio
מעוניינים למכור באינטרנט?
בניית אתר חנות זאת מומחיות שלנו. אנו מפתחים חנויות וירטואליות עם מערכת ניהול נוחה וידידודית, לצפיה באתרי חנות לחצו כאן, לפתיחת חנות וירטואלית אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן.