אתרי תדמית

אפיון האתר הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית אתר. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר  מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנו של האתר.בדיקת התחרות לאתר בתחומים הרלוונטיים, ברשת הארצית או העולמית, ובמילות החיפוש הנדרשות. לבסוף יתבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

עיצוב תדמית ומיתוג
אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר. לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי). עיצוב חכם יתחשב ביסודיות בכל חלקי האתר ובמיקומים שנבחרו.

בניית אתר ותכנות
מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.

בקרת איכות והתאמה רספונסיבית
פיתוח מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים. במידת הצורך, אנו מבצעים אינטגרציה עם מערכות צד ג' ופיתוח ייעודי נדרש. בניית האתר מבוצעת תוך שימוש במתודולוגיות פיתוח מתאימות, בניהול צמוד של מנהל הלקוח, בטכנולוגיות העדכניות ביותר ותוך אופטימיזציה של קוד המערכת.

מתחילים לעבוד – קידום האתר ברשת
 -בשלב זה האתר יעבור מהאיחסון שלנו לאיחסון שלכם, אנו נפרסם את האתר שלכם ברשת , נפציץ לינקים וכתבות באתרים רלוונטים לתחום העסק שלכם , במידה וסוכם על בניית דף Facebook ו/או Twitter נעשה את זה בשלב זה , בסוף השלב הזה האתר שלכם מעוצב מדהים , בנוי בצורה המקצועית ביותר ומקודם במנועי החיפוש השונים !

מעוניינים? צרו קשר
עוד מאותו נושא
אין לכם נגישות?
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
fusion-studio
מעוניינים למכור באינטרנט?
בניית אתר חנות זאת מומחיות שלנו. אנו מפתחים חנויות וירטואליות עם מערכת ניהול נוחה וידידודית, לצפיה באתרי חנות לחצו כאן, לפתיחת חנות וירטואלית אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן.