שלושת הפעולות בקידום אתרים אורגני!

1. תוכן מנצח!
האתר שלכם יעלה לראש רשימת תוצאות החיפוש בתנאי שהוא יהיה רלוונטי ויעמוד בדרישות של גוגל. לכן, מומחי קידום אורגני מקפדים על תוכן איכותי, מעניין, כזה שמציע פתרונות לבעיות של הגולשים ונותן להם ערך מוסף. בכדי להצליח להביא את האתר למקומות הראשונים, לא די בתוכן איכותי בתוך האתר, יש לחזק אותו בתוכן נוסף שיעלה בזירות השונות, כגון בלוגים, פוסטים פורומים, פורטלים, מאמרי מידע וכדומה. לכל זה תוסיפו את הצורך בביצוע מחקר ובחירת מילות מפתח נכונות, שיובילו את מחפשי המידע בגוגל ישירות לאתר שלכם. למה תוכן כל כך מהותי? כי גוגל רוצה לספק לגולשים ערך שישאיר אותם בתוך מנוע החיפוש שלו .

2.קישורים נכונים!
קישורים הוא עולם בפני עצמו. בתחום קידום אתרים. מי שמבין ויודע לעשות שימוש נכון בקישורים פנימיים וחיצוניים לאתר, יוכל למנף את הקידום האורגני למחוזות חדשים שעוד לא הכרתם. כמות הקישורים הנכנסים לאתר הוא אחד הפרמטרים המרכזים של גוגל, תדעו לדרוש מחברת הקידום שלכם דוח קישורים חודשי, שימו לב שגוגל נותן ציון מ 1 עד 10 לכל אתר, הציון נקרא PAGE RANK, ככל שהאתר שמוציא את הקישור בעל דירוג גבוה יותר כך הקישור הופך איכותי יותר, לכן חשוב מאוד בקידום אורגני להקפיד על בניית קישורים איכותית.

3.מומחיות באופטימיזציה!
גם אם עד כה עשיתם הכל כמו שצריך, בלי אופטימיזציה לא תגיעו לשום מקום. בכל יום ה”זחלן” של גוגל סורק לכם את האתר ונותן לו ציון, ככל שהאתר שלכם מותאם בצורה נכונה יותר למנועי החיפוש של גוגל כך הדירוג של  האתר משתפר. אופטימיזציה היא למעשה מאחורי הקלעים של האתר, שם המקדם האורגני צריך להגדיר כל דף ותמונה באתר עם הכותרת והתיאור המתאימים, פעולה זו מצריכה ניסיון וכתיבת אסטרטגיה דיגיטלית, כל טעות הכי קטנה יכולה לרסק את האתר במיקומים, לכן אנחנו ממליצים לכם בחום לא לבצע לבד אופטימיזציה באתר. בשלב זה אתם חייבים את התותחים הכי כבדים בתחום האורגני. התפקיד שלהם  הוא לנתח את הדו”חות והנתונים עד לרמת כזו, שתתקשו להאמין שיש להם כל כך הרבה מידע על הגולשים שלכם. הם יודעים להגיד האם הגולשים רלבנטיים לכם, מה מידת ההתעניינות שלהם, באיזה שעה הם נכנסו, מה הם הגיבו וכדומה. למה אופטימיזציה היא כל כך קריטית? כי בלעדיה לא תדעו לעולם מה מידת ההצלחה של פעולות הקידום והאם פגעתם במטרה.
אבל למה לנחש כשאפשר לקבל מאיתנו תשובות מדויקות? לפנייה לתותחי אופטימיזציה השאירו פרטים.

מעוניינים? צרו קשר
עוד מאותו נושא
אין לכם נגישות?
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
fusion-studio
מעוניינים למכור באינטרנט?
בניית אתר חנות זאת מומחיות שלנו. אנו מפתחים חנויות וירטואליות עם מערכת ניהול נוחה וידידודית, לצפיה באתרי חנות לחצו כאן, לפתיחת חנות וירטואלית אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן.