שירותים

אנו מתמחים בעיצוב ממשקים וחווית משתמש ומתמקדים בנושא בכל הפרוייקטים שלנו, החל מאתרי אינטרנט תדמיתיים, דרך אתרים לסחר אלקטרוני ואתרי תוכן ועד עיצוב אפליקציות למובייל ולווב הדורשות רמת מומחיות והבנה גבוהה בתחום.
בנוסף לעיצוב אתרי אינטרנט ופיתוחם אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לשווק את עצמם אונליין באמצעים שונים כגון: עיצוב ניוזלטר, עיצוב באנרים ודפי נחיתה, קידום בגוגל וכו’.
אנחנו מאמינים כי המפתח להצלחת אתר הוא השילוב בין פשטות, חשיבה טכנולוגית מתקדמת, יצירתיות, פתיחות וכנות. אנו מקפידים לעבוד לפי עקרונות אלו וליישם אותם בכל פרוייקט.

אתרי סחר/חנות
אנו מפתחים אתרי חנות ייחודיים מותאמים ללקוח עם קוד ייחודי חזק ומאובטח שפיתחנו בסטודיו, המערכת נוחה וידיתותית ותומכת ב 5 שפות.
אתרי תדמית
אפיון האתר הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית אתר. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר  מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנו של האתר.בדיקת התחרות לאתר בתחומים הרלוונטיים, ברשת הארצית או העולמית, ובמילות החיפוש הנדרשות. לבסוף יתבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

עיצוב תדמית ומיתוג
אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר. לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי). עיצוב חכם יתחשב ביסודיות בכל חלקי האתר ובמיקומים שנבחרו.

בניית אתר ותכנות
מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.

בקרת איכות והתאמה רספונסיבית
פיתוח מודולים ייחודיים ופיתוח והתאמות במערכת ניהול התכנים. במידת הצורך, אנו מבצעים אינטגרציה עם מערכות צד ג' ופיתוח ייעודי נדרש. בניית האתר מבוצעת תוך שימוש במתודולוגיות פיתוח מתאימות, בניהול צמוד של מנהל הלקוח, בטכנולוגיות העדכניות ביותר ותוך אופטימיזציה של קוד המערכת.

מתחילים לעבוד – קידום האתר ברשת
 -בשלב זה האתר יעבור מהאיחסון שלנו לאיחסון שלכם, אנו נפרסם את האתר שלכם ברשת , נפציץ לינקים וכתבות באתרים רלוונטים לתחום העסק שלכם , במידה וסוכם על בניית דף Facebook ו/או Twitter נעשה את זה בשלב זה , בסוף השלב הזה האתר שלכם מעוצב מדהים , בנוי בצורה המקצועית ביותר ומקודם במנועי החיפוש השונים !
דפי נחיתה
אנו יוצרים דפי נחיתה מקצועיים  מוקפדים ומעוצבים שיתאימו בדיוק לעסק שלכם, דפי נחיתה שיגדילו את החשיפה של העסק שלכם לקהל חדש.
קידום ושיווק ברשת
קידום אתרים אורגני (ובקיצור SEO, כלומר Search Engine Optimization) הוא כמובן רק אפיק שיווק דיגיטלי אחד מתוך כמה וכמה אופציות, שגם הן עשויות לספק תועלת רבה. מצד שני, קידום בגוגל הוא מרכיב מהותי בכל אסטרטגיית שיווק כמעט, ויש לכך 3 סיבות עיקריות:

1.טיימינג מושלם – עם קידום אתרים חכם ויעיל, אתם מופיעים על המסך של הגולשים הנכונים ברגע הנכון ועם המסר הנכון. כשאדם, שהעסק שלכם יודע לספק מענה לצורך אמיתי שלו, מגיע לאתר בדיוק כשהוא זקוק למשהו – מוצר או "רק" תשובה לשאלה – הסיכוי שהוא יתרשם מכם לטובה גבוה במיוחד. בנוסף, גוגל למעשה "המליץ" עליכם, ולכן קל יותר להניע את הגולש לפעולה הרצויה מבחינתכם. התוצאה: במרבית המקרים, יחס ההמרה של הקידום האורגני הוא הגבוה ביותר מבין כל אפיקי הפרסום הקיימים.
כרטיס ביקור דיגיטלי
אנו מתמחים בהקמת כרטיסי ביקור דיגיטליים. כרטיסי הביקור ייחודיים ויפים עם אפשרות שינוי ועריכה מלאה דרך מערכת ייעודית שפיתחנו עבורכם.
פיתוח מערכות ניהול
פיתחנו עבורכם מערכת ניהול תוכן מקצועית מתקדמת והכי חשוב נוחה לתפעול ניתן לערוך, ליצור ולנהל תוכן, ללא יכולות טכניות מורכבות.
נגישות אתרים
fusion-studio
מעוניינים למכור באינטרנט?
בניית אתר חנות זאת מומחיות שלנו. אנו מפתחים חנויות וירטואליות עם מערכת ניהול נוחה וידידודית, לצפיה באתרי חנות לחצו כאן, לפתיחת חנות וירטואלית אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן.